Визначились склади українців на стартові гонки ЧЄ з біатлону

Київ  •  УНН

24 січня 2018, 00:30  •  18052 перегляди

КИЇВ. 24 січня. УНН. В італійському місті Ріднау вже сьогодні стартуватиме чемпіонат Європи з біатлону, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію біатлону України.

Спортсмени пробіжать дві індивідуальні гонки. До вашої уваги склади представників України:
65 — Надія Бєлкіна.

Варто зазначити, що в рамках континентальної першості в Ріднау пройде 8 гонок. Змагання триватимуть до 28-го січня.

Додамо також, на минулому чемпіонаті Європи в Польщі збірна України посіла друге загальнокомандне місце, виборовши 1 “золоту”, 1 “срібну” та 2 бронзові медалі.

Як повідомляв УНН, російських олімпійських чемпіонів Ана і Шипуліна не допустили до ОІ-2018.

Новини по темi

Канадське трансагентство зазнало атаки хакерів з КНДР

24 січня 2018, 00:24  •  9352 перегляди
Держдеп закликав Туреччину до деескалації в Сирії

24 січня 2018, 00:07  •  9762 перегляди
Українські паралімпійці вибороли перші медалі на Кубку світу з зимових видів спорту

23 січня 2018, 23:23  •  16914 перегляди
У Великій Британії буде створено підрозділ для боротьби з "фейковими новинами"

23 січня 2018, 21:13  •  10134 перегляди

В італійському місті Ріднау вже сьогодні стартуватиме чемпіонат Європи з біатлону, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію біатлону України.

Спорт • 24 січня 2018, 00:30  •  18052 перегляди

Канадське трансагентство Metrolinx зазнало атаки з боку хакерів з КНДР. Про це повідомляє УНН з посиланням на канадський телеканал CBC.

Політика • 24 січня 2018, 00:24  •  9352 перегляди

Офіційний представник Держдепартаменту США Хізер Науерт закликала Туреччину до деескалації на північному заході Сирії в районі Афрін, інформує УНН з посиланням на Reuters.

Політика • 24 січня 2018, 00:07  •  9762 перегляди

Національна паралімпійська збірна команда України з зимових видів спорту розпочала змагання Кубку світу, що проходить у німецькому місті Оберіді, які є важливим спортивним етапом перед Паралімпіадою-2018, передає УНН з посиланням на НКСІУ.

Спорт • 23 січня 2018, 23:23  •  16914 перегляди

Представник прем'єр-міністра Великобританії Терези Мей заявив про те, що уряд країни має намір створити підрозділ по боротьбі з фейковими новинами. Про це повідомляє УНН з посиланням на Reuters.

Політика • 23 січня 2018, 23:17  •  9498 перегляди

У місті Бенгазі, вибухнули дві автівки, внаслідок чого загинули 22 людини. Про це повідомляє УНН з посиланням на газету The Libya Times.

Кримінал та НП • 23 січня 2018, 22:44  •  12184 перегляди

Міністр вищої освіти Індії Сатьяпал Сінгх запропонував вилучити з навчальної програми теорію еволюції, оскільки “ніхто ніколи не бачив перетворення мавпи на людину”. Про це повідомляє УНН з посиланням на The Guardian.

Політика • 23 січня 2018, 22:27  •  9140 перегляди

Бельгійські поліцейські відкрили вогонь у вівторок увечері по людині, яка напала на них з ножем на залізничному вокзалі в місті Гент у Фландрії. Про це повідомляє УНН з посиланням на видання Le Soir.

Кримінал та НП • 23 січня 2018, 22:01  •  8694 перегляди

Державний секретар США Рекс Тіллерсон поклав на Росію частину відповідальності за використання хімічної зброї в Сирії. Про це повідомляє УНН з посиланням на DW.

Політика • 23 січня 2018, 21:14  •  11649 перегляди

На “Льодовому стадіоні” в Білій Церкві донецький “Донбас” в рамках 32 туру Української хокейної ліги зустрівся з “Вовками” із Броварів, передає УНН.

Спорт • 23 січня 2018, 21:13  •  10134 перегляди