Португалія вперше в історії виграла чемпіонат Європи з футзалу

Київ  •  УНН

11 лютого 2018, 00:42  •  11516 перегляди

КИЇВ. 11 лютого. УНН. У Любляні підбіг до завершення розіграш чемпіонату Європи з футзалу. В фінальному протистоянні змагалися Іспанія з Португалією, інформує УНН.

Вже на стартовій хвилині поєдинку лідер португальців Рікардіньо перехопив м’яч на чужій половині та відкрив рахунок ударом під поперечину. До кінця першої половини іспанці завдяки комбінації зрівняли цифри на табло. Автором голу став Толра.

На 6-й хвилині другої половини португалець Андре Коельо завдав дальнього удару, який прийшовся по хрестовині воріт противника. Розіграш штрафного у виконанні іспанців закінчився голом у пусті ворота у виконанні Ліна. Проте зняття воротаря на 5-го польового дала свої плоди і в кінці основного часу Коельо перевів гру в екстра-тайми (2:2).

За 55,5 секунди до кінця 2-го екстра-тайму Бруно Коельо реалізував пенальті, оформив пенальті та приніс Португалії перший в історії титул чемпіона Європи. До цього португальці тільки одного разу доходили до фіналу ЧЄ-2010, де поступалися саме іспанцям (2:4).

Примітно, що в поєдинку на “Стожице арені” були присутні 10352 глядачі.

Зауважимо, що у поєдинку за бронзові медалі Росія завдала поразки Казахстану — 1:0.

10 лютого 2018, 23:11  •  13137 перегляди
Воротар "Бешикташа" Бойко продовжить кар'єру в київському "Динамо"

Спорт • 11 лютого 2018, 00:42  •  11516 перегляди

Естонія та Росія в суботу, 10 лютого, обмінялися засудженими за шпигунство громадянами. Про це повідомляє DW з посиланням на департамент поліції безпеки Естонії, інформує УНН.

Політика • 11 лютого 2018, 00:24  •  11114 перегляди

У столичному Палаці культури КПІ пройшов перший півфінал Національного відбору на Євробачення-2018. Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт оргкомітету Національного відбору.

Суспільство • 10 лютого 2018, 23:47  •  8734 перегляди

У стартовий день жіночого хокейного турніру на Олімпіаді 2018 року відбулося два матчі – Швеція змагалася із Японією, а Об'єднана команда Корея із Швейцарією. Обидві зустрічі пройшли в хокейному центрі в Квандонг, повідомляє УНН з посиланням на сайт Олімпіади-2018.

Спорт • 10 лютого 2018, 23:19  •  9251 перегляди

Кримських татар, які працюють у бюджетній сфері, агітують брати участь в роботі “виборчих комісій” на майбутніх “виборах президента Росії”, що пройдуть і в окупованому Криму 18 березня. Про це повідомляє УНН з посиланням на “Крим.Реалії”.

Суспільство • 10 лютого 2018, 23:11  •  13137 перегляди

Вихованець київського “Динамо” голкіпер Денис Бойко повернувся до рідного клубу. Про це інформує сайт “біло-синіх”, передає УНН.

Спорт • 10 лютого 2018, 22:32  •  9683 перегляди

Китай відкрив міжнародний центр попередження цунамі для забезпечення безпеки ряду країн. Про це повідомляє China Daily, інформує УНН.

Новини Світу • 10 лютого 2018, 22:13  •  19210 перегляди

На 88-му році життя помер директор Інституту філософії Мирослав Попович. Про це повідомляє УНН з посиланням на Facebook-сторінку проректора з науково-педагогічної роботи КНУ ім. Шевченка Володимира Бугрова.

Суспільство • 10 лютого 2018, 21:35  •  14724 перегляди

Міжпланетна станція New Horizons поставила новий рекорд, отримавши знімки небесних тіл з максимальної наразі відстані від Землі. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-реліз, розміщений на сайті місії.

Суспільство • 10 лютого 2018, 21:21  •  16930 перегляди

До Львова прибули українські миротворці, які завершили миротворчу Місію ООН у Республіці Ліберія. Про це повідомляє УНН з посиланням на Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України.

Політика • 10 лютого 2018, 20:47  •  19488 перегляди