"Зоря" у більшості здобула три очки у протистоянні з "Маріуполем"

Київ  •  УНН

23 квітня 2018, 06:06  •  8845 перегляди

КИЇВ. 23 квітня. УНН. У Запоріжжі на “Славутич-Арені” луганська “Зоря” завдала поразки “Маріуполю” у зустрічі 28-го туру чемпіонату України з футболу, повідомляє УНН з посиланням на сайт приазовців.

Перший тайм не ряснів небезпечними моментами. А ось єдиноборств і стиків було вдосталь. На 29-й хвилині настирливий Мишнєв “обікрав” Гордієнка і метрів з 18-ти пробив Луніна. На початку другого тайму приазовці створили гольовий момент. Болбат з кута штрафного пробив. Лунін витягнув м’яч з дальнього кута, а Опанасенко не дозволив добити м’яч в ворота Чурко. Потім невгамовний Мишнєв метрів з 12 спробував пробити через себе. Лунін був напоготові. На 52-й хвилині Чурко в штрафний “Зорі” обіграв Гордієнка і прострілив на лінію воротарського — Чечер випередив Болбата.

На 67-й хвилині “Зорі” вдалося зрівняти рахунок. Громов знайшов у центрі штрафного Юрі і бразилець не схибив. Це був перший удар в площину воріт “Маріуполя”. На 75-й хвилині господарі вийшли вперед. Після подачі кутового Гордієнко з двох метрів переправив м’яч у ворота і став автором переможного голу у зустрічі — 2:1.

Примітно, що на 81 хвилині зустрічі Кірюханцев залишив гостей меншості.

“Гра нам давалася. Перший тайм ми зіграли дуже організовано, не давши „Зорі“ практично нічого створити крім стандартних положень. За другий тайм мені соромно. Тому що ми його не те, щоб провалили, „привезли“ собі перший м’яч. Мені не сподобалася реакція команди на цей гол. Якщо ми — команда, яка ставить за мету вийти в Лігу Європи, то ми повинні навпаки після таких моментів сконцентруватися, грати більш організовано. Не вистачило нам надійності в середині поля. Це позначилося в другому таймі”, — сказав наставник “Маріуполя” Олександр Бабич.

Варто зазначити, що “Зоря” з 40 балами посідає 4-й рядок, а “Маріуполь” позаду луганчан на 4 очки — 5-та.

23 квітня 2018, 05:27  •  10499 перегляди
ЗМІ: при падінні туристичного автобуса з моста в Північній Кореї загинули понад 30 людей

23 квітня 2018, 04:48  •  14274 перегляди
Посол України в Канаді подякував канадському уряду за відповідальне лідерство у протидії російській агресії

23 квітня 2018, 04:35  •  9624 перегляди
Минулої доби бойовики здійснили 30 обстрілів позицій сил АТО

23 квітня 2018, 04:18  •  12548 перегляди

У Запоріжжі на “Славутич-Арені” луганська “Зоря” завдала поразки “Маріуполю” у зустрічі 28-го туру чемпіонату України з футболу, повідомляє УНН з посиланням на сайт приазовців.

Спорт • 23 квітня 2018, 06:06  •  8845 перегляди

У Нікарагуа під час зіткнень поліції та протестувальників загинули щонайменше 25 осіб, понад 100 людей — отримали поранення. Про це повідомляє УНН з посиланням на DW.

Політика • 23 квітня 2018, 05:54  •  9675 перегляди

Сьогодні в Україні без опадів, лише вдень у східних областях, ввечері і на крайньому заході країни невеликий дощ, подекуди гроза. Про це повідомляє УНН з посиланням на Український гідрометцентр.

Суспільство • 23 квітня 2018, 05:43  •  11001 перегляди

За останню добу підрозділи ДСНС здійснили 1 327 виїздів на виклики для ліквідації небезпечних ситуацій. Про це повідомляє УНН з посиланням на оперативну довідку ДСНС України за добу.

Суспільство • 23 квітня 2018, 05:27  •  10499 перегляди

Понад 30 людей загинули в КНДР, де туристичний автобус впав з моста. Про це в понеділок повідомив китайський новинний канал CGTN, інформує УНН.

Кримінал та НП • 23 квітня 2018, 05:22  •  10123 перегляди

У литовському Каунасі національна збірна України баталією із Румунією стартувала на чемпіонаті світу з хокею у Дивізіоні ІВ, передає УНН.

Спорт • 23 квітня 2018, 05:01  •  14330 перегляди

На сьогодні офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,17 грн/дол. , передає УНН з посиланням на Курс Денег.

Суспільство • 23 квітня 2018, 04:53  •  8443 перегляди

Національний банк України на 23 квітня 2018 року встановив офіційний курс банківських металів, передає УНН з посиланням на інформацію Курс Денег.

Суспільство • 23 квітня 2018, 04:48  •  14274 перегляди

Цього року Україна вперше бере участь у плановій щорічній зустрічі у форматі G7. Міністр Клімкін приєднався до заходу на запрошення Христі Фріланд — міністра закордонних справ Канади — держави, яка у 2018 головує у Великій Сімці. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу посольства України в Канаді.

Політика • 23 квітня 2018, 04:35  •  9624 перегляди

Минулої доби зафіксовано 30 обстрілів з боку незаконних збройних формувань. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-центр штабу АТО.

Суспільство • 23 квітня 2018, 04:18  •  12548 перегляди