Нокаут за 12 секунд: співробітники УДО перемогли у змаганні за "Кубок Президента України"

Київ  •  УНН

1 червня 2018, 17:11  •  38854 перегляди

КИЇВ. 1 червня. УНН. Сьогодні у Палаці Спорту пройшов Турнір з рукопашного бою на “Кубок Президента України” серед усіх військових формувань і правоохоронних органів України. За результатами змагань у загальнокомандному заліку перше місце вибороли військовослужбовці Управління державної охорони України, передає УНН з посиланням на прес-службу УДО.

Срібло завоювала друга команда Управління державної охорони України, а бронзу- Державна прикордонна служба України.

За звання чемпіонів боролись понад 180 спортсменів із Управління державної охорони України, Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України (спецпідрозділ “Корд”), Головного Управління розвідки України, Державної фіскальної служби України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Національного антикорупційного бюро України, Державної кримінально-виконавчої служби України. Кожний підрозділ представив на Турнірі дві команди з найсильнішими спортсменами-рукопашниками, які попередньо вибороли перемогу на відомчих чемпіонатах.

Підтримати учасників змагання прийшли керівники військових і правоохоронних підрозділів, відомі спортсмени, любителі рукопашного бою, рідні та близькі спортсменів.

“Турнір на Кубок Президента України − це захід, який об’єднує найкращих рукопашників із усіх силових відомств, і для кожного спортсмена це велика честь − змагатися тут за свій підрозділ. Спортсмени Турніру показали феноменально високий рівень підготовки! Чого лише вартий блискучий найкоротший поєдинок: всього за 12 секунд військовослужбовець Управління державної охорони здобув чисту перемогу нокаутом в одному з боїв”, − розповів Начальник Управління державної охорони України генерал-полковник Валерій Гелетей.

Нагадуємо, що Управління державної охорони України − минулорічні чемпіони Турніру з рукопашного бою на “Кубок Президента України”.

Новини по темi

Черговий відвід суддів у справі Штепи: нову колегію оберуть у понеділок

1 червня 2018, 16:56  •  8765 перегляди
Стало відомо, хто крім Бабченка потрапив у російський список "на знищення"

1 червня 2018, 15:44  •  24998 перегляди

Сьогодні у Палаці Спорту пройшов Турнір з рукопашного бою на “Кубок Президента України” серед усіх військових формувань і правоохоронних органів України. За результатами змагань у загальнокомандному заліку перше місце вибороли військовослужбовці Управління державної охорони України, передає УНН з посиланням на прес-службу УДО.

Суспільство • 1 червня 2018, 17:11  •  38854 перегляди

Орджонікідзевський районний суд Харкова переніс розгляд справи щодо екс-мера Слов’янська Нелі Штепи у зв'язку із черговим відводом суддів, передає УНН з посиланням на прес-службу прокуратури Харківської області.

Кримінал та НП • 1 червня 2018, 16:56  •  8765 перегляди

У списку з 47 осіб, яких планували знищити за замовленням з Росії, більшість прізвищ українських журналістів та журналістів, які приїхали з Росії. Про це повідомив в ефірі радіо НВ Генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає УНН.

Кримінал та НП • 1 червня 2018, 16:40  •  20340 перегляди

Про спецоперацію щодо інсценування убивства російського журналіста Аркадія Бабченка знали до 10 осіб. Про це повідомив в ефірі радіо НВ Генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає УНН.

Кримінал та НП • 1 червня 2018, 16:29  •  9148 перегляди

Організатор убивства російського журналіста Аркадія Бабченка замовив кілеру, який співпрацював із СБУ, ще двох осіб. Про це сказав Генеральнйи прокурор України Юрію Луценко, слова якого цитує його прес-секретар Лариса Сарган у Facebook, передає УНН.

Кримінал та НП • 1 червня 2018, 16:22  •  9007 перегляди

Завдяки інсценуванню убивства російського журналіста Аркадія Бабченка слідство вже отримало список з 47 осіб, яких мали знищити на замовлення з російської Федерації. Про це сьогодні заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко, якого цитує його речниця Лариса Сарган, передає УНН.

Політика • 1 червня 2018, 16:11  •  25486 перегляди

Доходи Державного бюджету України станом на травень становили 96,85 млрд грн, що на 2,99 млрд грн або 3,2% більше від плану. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Державної казначейської служби України, передає УНН.

Економіка • 1 червня 2018, 16:01  •  8212 перегляди

У Генеральній прокуратурі України не змогли надати подробиці кримінального провадження проти депутата Дмитра Святаша, назвавши матеріали “секретними”, повідомляє УНН з посиланням на відповідь відомства.

Політика • 1 червня 2018, 16:00  •  8522 перегляди

У делегації Європейського союзу в Україні були шоковані через вбивство та раптове “воскресіння” російського журналіста Аркадія Бабченка. Про це в коментарі УНН розповів заступник голови Представництва ЄС в Україні Томас Фреллесен.