ЗМІ опублікували запис розмови викрадача літака в Сіетлі з диспетчером

ЗМІ опублікували запис розмови викрадача літака в Сіетлі з диспетчером

Київ  •  УНН

11 серпня 2018, 21:19  •  8820 перегляди

КИЇВ. 12 серпня. УНН. Американська газета The Seattle Times опублікувала аудіозапис переговорів викрадача літака з аеропорту Сіетла з диспетчером. Диспетчер звертався до пілота на ім’я Річ або Річард, інформує УНН з посиланням на відповідну публікацію видання.

Із запису випливає, що пілот заявив, що заправив літак, але в якийсь момент почав переживати, що йому не вистачить палива.

“- Я знизився до 2,1 тисячі футів (640 метрів). Я починав з 30 або близько того. Я не знаю, скільки згоріло під час зльоту, але паливо згоріло трохи швидше, ніж я очікував.

— Праворуч від тебе на відстані милі (близько 1,6 кілометра) є злітно-посадкова смуга. Це (військовий аеропорт бази Льюїс-Маккорд).

— О, ці хлопці грубо обійдуться зі мною, якщо я спробую там приземлитися. Я думаю, там щось піде не так через мене, і я не хотів би цього. Можливо, у них є перехоплювачі.

— У них немає нічого подібного. Ми просто хочемо знайти тобі місце для безпечного приземлення.

— Я поки не готовий приземлятися. Але, боже мій, мені треба перестати дивитися на показники палива, тому що воно швидко закінчується.

— Ти можеш почати поворот наліво, щоб приземлитися в аеропорту Сіетла, будь ласка?

— Напевно, мені загрожує довічний термін за таке. Сподіваюся що так, для такого хлопця, як я.

— Ох, Річард. Ми не будемо думати і переживати через це. Чи не міг би ти почати повертати наліво, будь ласка?

(...)

— У мене є багато людей, які піклуються про мене. Вони турбуватимуться, коли дізнаються, що я зробив. Я б хотів вибачитися перед кожним з них. Просто зламана людина, думаю, дах поїхав. Я не знав цього раніше.

(...)

— Мені здається, один з моїх моторів відключається або на зразок того.

— Окей, Річ. Якщо ти можеш, тримай літак над водою. Веди літак акуратно і низько”, — вказано у наданому журналістам записі.

Як повідомляв УНН, співробітник аеропорту Сіетла, який викрав літак — пройшов всі перевірки безпеки.

Новини по темi
ЗМІ опублікували запис розмови викрадача літака в Сіетлі з диспетчером

ЗМІ опублікували запис розмови викрадача літака в Сіетлі з диспетчером

11 серпня 2018, 21:19  •  8820 перегляди
У МВС Румунії пояснили дії жандармів в ході акції протесту

У МВС Румунії пояснили дії жандармів в ході акції протесту

11 серпня 2018, 21:01  •  7892 перегляди
У Бухаресті почався ще один мітинг після розгону п'ятничної демонстрації

У Бухаресті почався ще один мітинг після розгону п'ятничної демонстрації

11 серпня 2018, 20:48  •  8249 перегляди
Лукашенко: "Бог нас береже за рахунок диктатури і авторитаризму"

Лукашенко: "Бог нас береже за рахунок диктатури і авторитаризму"

11 серпня 2018, 20:40  •  10718 перегляди
Понад 70 тисяч людей у Японії протестували проти американської військової бази

Понад 70 тисяч людей у Японії протестували проти американської військової бази

11 серпня 2018, 20:16  •  8158 перегляди
Співробітник аеропорту Сіетла, який викрав літак - пройшов всі перевірки безпеки

Співробітник аеропорту Сіетла, який викрав літак - пройшов всі перевірки безпеки

11 серпня 2018, 19:54  •  11200 перегляди
У Франції птахів долучать до прибирання парку

У Франції птахів долучать до прибирання парку

11 серпня 2018, 19:36  •  9446 перегляди
Ердоган розповів про підготовку Туреччини до розрахунків з Україною, Китаєм, РФ і Іраном в нацвалюті

Ердоган розповів про підготовку Туреччини до розрахунків з Україною, Китаєм, РФ і Іраном в нацвалюті

11 серпня 2018, 19:20  •  11643 перегляди
У Мексиці пасажирів літака Aeromexico евакуювали після сигналу про пожежу

У Мексиці пасажирів літака Aeromexico евакуювали після сигналу про пожежу

11 серпня 2018, 18:58  •  8576 перегляди
Венесуельський депутат звинуватив владу в "атаці на країну" після замаху на Мадуро

Венесуельський депутат звинуватив владу в "атаці на країну" після замаху на Мадуро

11 серпня 2018, 18:41  •  7462 перегляди

ЗМІ опублікували запис розмови викрадача літака в Сіетлі з диспетчером

Американська газета The Seattle Times опублікувала аудіозапис переговорів викрадача літака з аеропорту Сіетла з диспетчером. Диспетчер звертався до пілота на ім’я Річ або Річард, інформує УНН з посиланням на відповідну публікацію видання.

Новини Світу • 11 серпня 2018, 21:19  •  8820 перегляди
ЗМІ опублікували запис розмови викрадача літака в Сіетлі з диспетчером

У МВС Румунії пояснили дії жандармів в ході акції протесту

Співробітники румунських правоохоронних органів не порушували закон, тому що під час мітингу вони діяли проти “хуліганів, які атакували державну владу”. Про це заявила глава МВС Румунії Кармен Дан. Її слова опубліковані на сайті відомства. Так вона прокоментувала кримінальну справу, яку було порушено через дії жандармів в ході акції протесту в Бухаресті в ніч на 11 серпня, передає УНН.

Новини Світу • 11 серпня 2018, 21:01  •  7892 перегляди
У МВС Румунії пояснили дії жандармів в ході акції протесту

У Бухаресті почався ще один мітинг після розгону п'ятничної демонстрації

Тисячі людей беруть участь в антиурядовому мітингу в столиці Румунії Бухаресті через день після того, як при розгоні останній демонстрації постраждали 400 осіб. Про це повідомляє УНН з посиланням на BBC.

Новини Світу • 11 серпня 2018, 20:48  •  8249 перегляди
У Бухаресті почався ще один мітинг після розгону п'ятничної демонстрації

Лукашенко: "Бог нас береже за рахунок диктатури і авторитаризму"

Відвідуючи лікарню, Лукашенко розповів, що допомагає державі робити хорошу медицину. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу президента Білорусі.

Новини Світу • 11 серпня 2018, 20:40  •  10718 перегляди
Лукашенко: "Бог нас береже за рахунок диктатури і авторитаризму"

Понад 70 тисяч людей у Японії протестували проти американської військової бази

У місті Наха на японському острові Окінава вийшли на протест близько 70 тисяч людей. Вони виступили проти планів уряду перенести японську військову базу та вимагали виводу американських військових з території префектури. Про це повідомляє УНН з посиланням на державне китайське агентство Xinhua.

Новини Світу • 11 серпня 2018, 20:16  •  8158 перегляди
Понад 70 тисяч людей у Японії протестували проти американської військової бази

Співробітник аеропорту Сіетла, який викрав літак - пройшов всі перевірки безпеки

Працівник авіакомпанії Horizon Air, який викрав літак в аеропорту Сіетла (штат Вашингтон), пройшов всі перевірки безпеки і мав дозвіл перебувати поруч з повітряним судном. Про це в суботу повідомив на прес-конференції Бред Тільден, гендиректор компанії Alaska Air Group, якій належить авіаперевізник, інформує УНН.

Кримінал та НП • 11 серпня 2018, 19:54  •  11200 перегляди
Співробітник аеропорту Сіетла, який викрав літак - пройшов всі перевірки безпеки

У Франції птахів долучать до прибирання парку

На заході Франції в історичному тематичному парку в департаменті Вандея долучать шістьох граків до прибирання сміття. Про це повідомляє AFP з посиланням на президента парку, інформує УНН.

Новини Світу • 11 серпня 2018, 19:36  •  9446 перегляди
У Франції птахів долучать до прибирання парку

Ердоган розповів про підготовку Туреччини до розрахунків з Україною, Китаєм, РФ і Іраном в нацвалюті

Туреччина має намір позбутися долара в розрахунках з Україною, Росією, Китаєм і Іраном, заявив президент країни Реджеп Тайіп Ердоган. Також він не виключив, що перейти до розрахунків в нацвалюті Туреччина зможе і з країнами єврозони. Про це повідомляє УНН з посиланням на агентство Anadolu.

Економіка • 11 серпня 2018, 19:20  •  11643 перегляди
Ердоган розповів про підготовку Туреччини до розрахунків з Україною, Китаєм, РФ і Іраном в нацвалюті

У Мексиці пасажирів літака Aeromexico евакуювали після сигналу про пожежу

Спрацювання сигналу про пожежу на борту призвело до евакуації пасажирів літака компанії Aeromexico в міжнародному аеропорту столиці Мексики. Про це повідомила газета Milenio, опублікувавши відеозапис того, що сталося, передає УНН.

Кримінал та НП • 11 серпня 2018, 18:58  •  8576 перегляди
У Мексиці пасажирів літака Aeromexico евакуювали після сигналу про пожежу

Венесуельський депутат звинуватив владу в "атаці на країну" після замаху на Мадуро

Уряд Венесуели почав переслідування незгідних з його політикою після невдалого замаху на президента країни Ніколаса Мадуро. Таку думку висловив депутат Національної асамблеї (парламенту) від опозиції Хуан Андрес Мехіа на акції в Каракасі, організованій на підтримку затриманого владою колеги — Хуана Рекесенса, повідомляє УНН з посиланням на місцеве Union Radio.

Новини Світу • 11 серпня 2018, 18:41  •  7462 перегляди
Венесуельський депутат звинуватив владу в "атаці на країну" після замаху на Мадуро