Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 19 червня 2018 17:55
Публікації: Суспільство
55905

У компанії "WOG" розповіли про власну систему контролю якості нафтопродуктів

У компанії "WOG" розповіли про власну систему контролю якості нафтопродуктів

КИЇВ. 19 квітня. УНН. Як працює система якості контролю палива в одній з найбільших мереж АЗК України, про це УНН розповів Начальник управління контролю якості нафтопродуктів ТОВ "ВОГ РІТЕЙЛ" В. Гайкалов.

За його словами, компанією було докладено максимум зусиль, в тому числі, і фінансових з тим, щоб створити саме систему контролю якості, а не лише забезпечити контроль палива по окремих точках. І в даний час така система запущена і працює в повну силу.

"Ця система передбачає контроль якості нафтопродуктів по всьому ланцюжку поставки нафтопродуктів, починаючи з моменту укладення контракту на поставку, прийому танкерних і залізничних партій, їх відпуску з нафтобаз, закінчуючи реалізацією на АЗК. Крім того, силами мобільних лабораторій WOG, які постійно курсують по всій території України, перевіряється якість нафтопродуктів безпосередньо на АЗК та нафтобазах", - пояснив він.

За словами В. Гайкалова, для впевненості в якості реалізованих нафтопродуктів у компанії WOG є сім атестованих лабораторій і чотири лабораторії, акредитованих за Європейським і Американським стандартами.

"В даний час вже запущена і працює саме система контролю якості нафтопродуктів, а не контроль по окремих точках. Ми знаємо, що і якої якості зберігається в кожному резервуарі нафтобази в компанії WOG. Після кожного зливу нафтопродукту, навіть однієї цистерни, відбирається проба нафтопродукту і проводяться лабораторні випробування з видачею паспорта якості. Якщо мені хтось скаже, що у них взагалі немає порушень в питаннях якості нафтопродуктів, я цьому не повірю. Існує людський фактор, хтось не туди злив автоцистерну, десь не герметично закрилась засувка і так далі. Для цього і створюється система контролю якості, яка на всіх етапах дозволяє зупинити відпуск нафтопродукту, оперативно замінити їх на стандарті і в кінцевому підсумку не допустити заправки таким бензином або дизельним паливом автомобіль клієнта", - розповів В. Гайкалов.

Він також додав, що система контролю якості нафтопродуктів WOG постійно вдосконалюється.

"Мені як професіоналу в цій сфері часом дивно і неприємно чути необґрунтовані нападки з боку деяких засобів масової інформації про нібито погану якість нафтопродуктів в Компанії. Замість того, що б ставити в приклад всьому нафтовому ринку ті нечисленні фірми, які можна перерахувати на пальцях однієї руки, які самостійно в непростий час вкладають досить значні суми, для того, що б клієнти заправлялися стандартним, високоякісним європейським нафтопродуктом, часом поширюється не правдива інформація про сумлінних нафтотрейдерів. Конкуренція повинна бути, але вона повинна бути цивілізованою, а не хамською, якщо ми хочемо вступити в ЄС. В Україні залишилися одиниці лабораторій, здатних проводити лабораторні випробування на високому європейському рівні. Замість того, щоб об'єднатися і ставати нездоланним бар'єром на шляху недобросовісних фірм і "фірмочок", можемо бачити час від часу незрозуміле приниження добропорядних Компаній", - зазначив експерт з якості.

В. Гайкалов додав, що державна підтримка нафтотрейдерів, які пропагують високі стандарти якості не завадила б.

"Хотілося б мати підтримку в цій роботі і з боку державних структур. Наприклад, ті компанії, які будують або вдосконалюють власні лабораторії, могли б отримувати знижки в оподаткуванні. Як на мене, то потрібно підтримувати тих нечисленних людей, які не дозволяють розвалити системи контролю, існуючу дотепер у нашій країні. Тим паче, що роблять вони це, скоріше всупереч, аніж завдяки", - додав експерт.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, WOG зі своїм мобільним додатком отримав I місце у рейтингу клієнтоорієнтованості. 

Також нагадаємо, що за результатами незалежного тестування якості ДП, яке провів Інститут споживчих експертиз, якісне дизпальне можна придбати на таких АЗК, як WOG, ANP, КЛО, LUXWEN, OKKO та Parallel

А результати тестування ІСЕ якості бензину А-92 показали, що найменші показники бензолу і ароматики, які шкідливі для авто, містяться у пальному саме від АЗК WOG

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...