Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 21 червня 2018 05:56
Публікації: Суспільство

Життя після джекпоту: на що українці витрачають виграні у лотерею гроші

Життя після джекпоту: на що українці витрачають виграні у лотерею гроші

лотерея

КИЇВ. 6 вересня. УНН. Результати проведених досліджень свідчать, що більшість людей грають у лотереї, аби покращити своє фінансове становище. І як свідчить статистика виграшів в українські лотереї, вони мають рацію.

Наприклад, лічильник "Лото-Забави" нарахував 270 виграшів розміром від мільйону гривень та більше за весь час існування лотереї. Лише цього року новоспеченими мільйонерами стали 11 українців. Якщо рахувати в середньому, виходить, що кожного місяця цього року завдяки "Лото-Забаві" в Україні з’являвся новий мільйонер.

У кожного переможця лотерей історія успіху своя. Проте не всі охоче діляться своїм раптовим щастям з суспільством. Загалом, за останніми даними соцопитування у Британії, більшість респондентів (83%) не розповіли б своєму начальнику про суттєву перемогу в лотереї і тільки 8% зізналися б, скільки вони виграли.

Майже половина (46%), проте, довірили б своїм колегам інформацію про свій виграш, а третина (32%) погодилися б розповісти про суму, яку вони отримали, своїм близьким колегам.

Водночас, переможці "Лото-Забави" здебільшого охоче розповідають, як їм вдалося здійснити мрію мільйонів та виграти шалені кошти. Вони з радістю приїжджають до студії та в прямому ефірі довіряють українцям свої плани на майбутнє.

Якщо проаналізувати мільйонерів "Лото-Забави", можна дійти висновку, що вдача їм усміхнулася далеко не одразу, декому й на десятому році гри у лотерею. Але всі вони були впевнені, що цей день колись настане і він таки настав. При цьому, жоден з новоспечених мільйонерів не відмовився від роботи.

Здебільшого виграні кошти переможці планують витратити на покращення житлових умов, вирішення фінансових проблем, придбання автомобілю, навчання для дітей або внуків і лише трохи залишити собі на задоволення маленьких радощів у вигляді омріяної відпустки у різних куточках України або закордоном.

"Наші плани на виграш ось тут, поруч. Це наш Ярослав (син – ред.). Все для нього", - сказала переможниця 934 тиражу "Лото-Забава" Ірина Каландирець про плани на виграний мільйон.

"Потрібно допомогти дітям. У мене дочка і син є, внуки. Всім потрібно допомогти. Ну, і собі частинку залишити. Поїдемо на море відпочити," - сказав мільйонер 911- го тиражу "Лото-Забави" Ігор Мокін. 

Електрик з Дніпропетровщини, який теж став одним із мільйонерів "Лото-Забави", щоправда ще в минулому році, розповідає, що на виграні кошти йому вдалося погасити кредити, оплатити дочці вищу освіту та поїхати на відпочинок у Закарпаття і таким чином здійснити свою мрію.

Тобто, більшість українців відносяться до раптово виграних грошей як до можливості покращити умови життя та шансу здійснити давні мрії. Тож і використовують вони їх розумно та в якійсь мірі альтруїстично, на благо дітей та внуків, які нерідко стають ініціаторами випробовування вдачі дорослих в лотереї.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...