albasete-iz-zozuleyu-u-bilshosti-zaznav-porazki-vid-tenerife

"Альбасете" із Зозулею у більшості зазнав поразки від "Тенеріфе"

• 10701 переглядiв

КИЇВ. 8 січня. УНН. “Альбасете” українського форварда Романа Зозулі зазнав поразки в матчі 21-го туру іспанської Сегунди проти “Тенеріфе”, передає УНН з посиланням на сайти клубів.

Після голу Бели на 48 хвилині, нереалізованого пенальті футболіста “Тенеріфе” Хуана Карлоса та вилучення Руїза на 60 хвилині, здавалося, що “Альбасете” спокійно доведе зустріч до переможного завершення. Однак, команда примудрилася пропустити через хвилину після вилучення гравця з колективу суперника і зазнала поразки, пропустивши ще раз наприкінці баталії — 1:2.

Примітно, що екс-форвард “Бетіса” провів на полі увесь поєдинок і заробив на 69 хвилині жовту картку, яка стала для нього 5-ю в сезоні. Таким чином, футболіст отримав одноматчеву дискваліфікацію і не допоможе клубу у майбутній грі проти “Гранади”.

Зауважимо, що “Альбасете” має 25 пунктів, посідає 15-й рядок і знаходиться всього лише в 4-х очках від зони вильоту.