apl-chelsi-svyatkuvav-peremogu-u-londonskomu-derbi

АПЛ: "Челсі" святкував перемогу у лондонському дербі

• 14025 переглядiв

КИЇВ. 22 лютого. УНН. Лондонський "Челсі" вийшов переможцем з протистояння із "Тоттенхемом" на "Стемфорд Брідж" у баталії 27 туру АПЛ, передає кореспондент УНН.

Господарі провели потужну швидку атаку на 15 хвилині. У підсумку з третього удару по воротам, м’яч влетів у сітку від Олів’є Жиру.

Другий тайм також розпочався з голу від “Челсі” — Маркос Алонсо ударом низом з лівої поцілив у кут воріт. На 81 хвилині Ло Челсо зіграв грубо, наступивши на ногу супернику, але після відео повтору (“VAR”) рефері вирішив нагородити гравця “Тоттенхему” лише жовтою карткою. На 89 хвилині Рудігер відзначився автоголом, який не вплинув на підсумковий результат — 2:1.

Додамо, що команди є сусідами в таблиці та ведуть боротьбу за вихід в Лігу чемпіонів: “Челсі” 4-й з 44 очками, а “Тоттенхем” відстає на 4 бали.