arsenal-u-rezultativniy-gri-zavdav-porazki-poltavskiy-vorskli

"Арсенал" у результативній грі завдав поразки полтавській "Ворсклі"

• 9834 переглядiв

КИЇВ. 21 вересня. УНН. Бронзовий призер минулорічного чемпіонату України полтавська “Ворскла” пройшла перший екзамен в євро кубках (Лізі Європи), зігравши на “Емірейтс” із лондонським “Арсеналом”, повідомляє кореспондент УНН.

Обрізка біля чужої карної коштувала полтавчанам пропущеного голу на 32 хвилині. Швидкий випад після пасу Івобі завершив Обамеянг. Швидкий перехід з центра поля в атаку на 48 хвилині призвів до забитого м’яча головою Денні Уелбека — 2:0. Ще через 8 хвилин третій м’яч побував у сітці воріт полтавчан. Обамеянг відзначився з передачі Мхітаряна.

За 16 хвилин до кінця основного часу гості пропустили четвертий м’яч і рахунок став ганебним (забив Озіл). Проте команда Сачка продемонструвала характер і відіграла два м’ячі. Спочатку гарний удар під поперечину вдався капітану “Ворскли” Чеснакову. В додатковий час півзахисник Шарпар пробив з межі карної зони та пробив кіпера Лено — 4:2.

Примітно, що для “канонірів” це був перший за 22 роки єврокубковий матч без Арсена Венгера, який команда провела вдома.

Зазначимо, що в другій зустрічі квартету португальський “Спортінг” на правах фаворита розібрався із “Карабахом” 2:0.