arsenal-zavdav-porazki-napoli-u-pershomu-chvertfinali-lye

"Арсенал" завдав поразки "Наполі" у першому чвертьфіналі ЛЄ

• 8297 переглядiв

КИЇВ. 12 квітня. УНН. У центральному поєдинку 1/4 фіналу Ліги Європи лондонський “Арсенал” на “Емірейтс” приймав італійське “Наполі”, передає кореспондент УНН.

“Каноніри” використали два моменти в середині тайму і повели з комфортним рахунком 2:0. На 15 хвилині господарі за участі Озіла, Ремзі та Мейтленда-Найлса в п’ять передач подолали захисні редути італійців. Мейтленд-Найлс став автором результативного пасу, який продовжив прицільним пострілом Ремзі.

Згодом гравці неаполітанського клубу обрізалися на власній половині і дали змогу пробити з меж штрафного Торрейрі. М’яч рикошетом від Кулібалі потрапив до сітки.

Обидві команди могли забити після перерви, але глядачам довелося задовольнятися двома голами — 2:0.

Варто зазначити, що матч-відповідь відбудеться 18 квітня, а переможець зіграє проти “Вільяреала” або “Валенсії”.