arsenal-zdobuv-peremogu-u-matchi-autsayderiv-upl

"Арсенал" здобув перемогу у матчі аутсайдерів УПЛ

• 9673 переглядiв

КИЇВ. 7 квітня. УНН. Одеський "Чорноморець" на домашній арені зустрівся з "Арсенал-Київ" у баталії 23 туру другого етапу УПЛ, передає кореспондент УНН.

Вже на 5 хвилині зустрічі тривіальне вибивання воротаря киян в поле призвело до того, що він став автором результативного пасу, коли в порожню сітку воріт забивав габонський нападник Міссі Мезу.

Загалом підсумковий результат був ще визначений за підсумками першого тайму, адже кияни встигли відзначитися ще двічі. В середині тайму Вакуленко реалізував 11-метровий, а на 37 хвилині Оріховський направив м'яч під дальню стійку.

Все на що вистачило "моряків" - це на гол-престижу у виконанні Чорнія, який замкнув простріл з близької дистанції від Танчика (1:3).

Додамо, що "Чорноморець" продовжив анти рекорд клубу – команда пропускає 10 матчів поспіль (20 голів).