arsenal-zdobuv-rozgromniy-vigrash-u-matchi-vidkritti-novogo-sezonu-apl

“Арсенал” здобув розгромний виграш у матчі-відкритті нового сезону АПЛ

• 11510 переглядiв

КИЇВ. 12 вересня. УНН. У баталії першого туру Англійської Прем’єр-ліги “Фулхем” на стадіоні “Крейвен Котедж” приймав лондонський “Арсенал”, передає кореспондент УНН.

Зустріч завершилася переконливою перемогою гостей з рахунком 3:0. Автором першого голу АПЛ в сезоні став французький нападник Александр Ляказетт, який відзначився з добивання після удару Вілліана.

На 50 хвилині Габріель подвоїв рахунок ударом головою. Автором результативної подачі з кутового став екс-футболіст “Челсі” та “Шахтаря” Вілліан. Через сім хвилин штатний бомбардир “канонірів” П’єр-Емерік Обамеянг поставив крапку у грі. Габонець завдав точного пострілу майже у дев’ятку воріт “Фулхема”.

Примітно, що “Фулхем” є новачком цього сезону АПЛ. Клуб минулого сезону переміг “Брентфорд” (2:1) у фіналі плей-офф Чемпіоншипу. “Арсенал” фінішував восьмим минулої кампанії.