atlanta-lenya-peremogla-u-matchi-klubiv-ukrayintsiv-v-nba

"Атланта" Леня перемогла у матчі клубів українців в НБА

• 9827 переглядiв

КИЇВ. 25 жовтня. УНН. В рамках третього змагального дня сезону НБА відбулося протистояння “Атланти Хокс” центрового Олексія Леня та “Детройт Пістонс” захисника Святослава Михайлюка, передає кореспондент УНН.

Рахунок у зустрічі відкрив Лень, який підчистив партнера та забив з-під кошика. Зірковий захисник “Хокс” Трей Янг провів напрочуд результативну чверть, оформивши дальні кидки, та допоміг команді піти на перерву за рахунку 38:32.

Після великої перерви гості з Атланти пішли у відрив та святкували виграш у першій для них грі в сезоні — 117:100.

Центровий Лень провів на паркеті 23:53 хвилини за які набрав 4 очки (1/5 з гри, 2/2 штрафні), 6 підбирань, 2 перехоплення при 1 передачі та блок-шоті. Михайлюк провів весь поєдинок на лаві для запасних.

За переможців 38 балів набрав Трей Янг, у “Пістонс” 27 у Дерріка Роуза.

Додамо, що у “Детройта” одна перемога в двох матчах на старті сезону НБА.