autsayder-nkhl-nyu-york-aylenders-virvav-peremogu-u-kalgari

Аутсайдер НХЛ “Нью-Йорк Айлендерс” вирвав перемогу у “Калгарі”

• 8276 переглядiв

КИЇВ. 29 листопада. УНН. “Нью-Йорк Айлендерс” скористалися шансом перервати серію з двох поразок, обігравши в овертаймі “Калгарі Флеймз” — 2:1, повідомляє УНН з посиланням на сайт НХЛ.

За три періоди суперники обмінялися двома голами. На влучний кидок Джона Тавареса в першому періоді “Калгарі” відповів не менш точним кидком Шона Монахена на початку третього. У третьому періоді і овертаймі “Айлендерс” грали в п’ять захисників через травми Адама Пелеха, однак на другій хвилині овертайму захисник Томас Хіккі підставив ключку під простріл Джона Тавареса, і шайба залетіла у ворота Брайана Елліотта — 2:1.

“Сьогодні грали команди, які віддають перевагу оборонному хокею. За підсумками першого періоду стало зрозуміло, що це один з тих матчів, в яких треба терпіти і чекати свого шансу”, — наголосив тренер" Айлендерс “Джек Капуано.

Варто зазначити, що інша баталія завершилася також овертаймом — “Сент-Луїс” переміг “Даллас” 4:3.

Нагадаємо, що в турнірній таблиці “Айлендерс” маючи 18 очок знаходиться на останньому 16 місці Східної конференції. “Калгарі” з 22 пунктами на 11 щаблі на Заході.