autsayder-upl-karpati-zaznali-viyiznoyi-porazki-vid-kolosa

Аутсайдер УПЛ "Карпати" зазнали виїзної поразки від "Колоса"

• 11534 переглядiв

КИЇВ. 1 березня. УНН. "Колос" з Ковалівки вийшов переможцем з баталії 20 туру УПЛ проти львівських "Карпат", передає УНН з посиланням на сайт ліги.

Стартовим кроком до другої поспіль перемоги в чемпіонаті став швидкий гол на стадіоні в оболонському масиві Києва (в активі Ільїн). Поки "Карпати" намагалися перебудуватись, "Колос" контролював гру, хоч і не створював значної кількості гольових моментів. І тим не менше на перерву команди йшли за рахунку 2:0 – забив Петров.

У другому таймі львів’янам довго нічого не вдавалось у нападі. Однак десь від 70 хвилини дії "Карпат" почали мати активніший вигляд, що швидко дало результат – 2:1. У заключні хвилині гості були близькі до того, щоби зрівняти рахунок, але, врешті, їм це не вдалося.

Зауважимо, що "Колос" покращив шанси на вихід до верхньої частині чемпіонату на другий його етап – 26 пунктів та 6-й рядок. "Карпати" замикають турнірну таблицю.