ayaks-u-menshosti-svyatkuvav-peremogu-u-matchi-lideriv-chempionatu-niderlandiv

"Аякс" у меншості святкував перемогу у матчі лідерів чемпіонату Нідерландів

• 8015 переглядiв

КИЇВ. 2 квітня. УНН. На “Йохан Кройфф Арена” в Амстердамі відбулося головне протистояння чемпіонату Нідерландів з футболу — “Аякс” приймав “ПСВ”, передає кореспондент УНН.

До перерви уболівальники, яких було на арені майже 53 тисячі, побачили тільки одне взяття воріт — автоголом відзначився Швааб (1:0 на користь господарів). Проте на 57 хвилині ситуація для “Аяксу” ускладнилася вилученням Мазрауі, і вже через хвилину господарі пропустили від Лука де Йонга (зіграв на випередження з воротарем та забив ударом головою).

Однак “Аякс” і в меншості не здався та зумів схилити шальки терезів на свій бік. На 72 хвилині з пенальті забив Тадіч, а в компенсований час відзначився Нерес — 3:1.

Примітно, що ця звитяга допомогла “Аяксу” наблизитися до “ПСВ” в турнірній таблиці — 65 і 67 очок відповідно, а також 1 і 2 місця в лізі.