barselona-i-manchester-siti-zavoyuvali-putivki-v-pley-off-ligi-chempioniv

"Барселона" і "Манчестер Сіті" завоювали путівки в плей-офф Ліги Чемпіонів

• 6774 переглядiв

КИЇВ. 24 листопада. УНН. За підсумками п’ятого туру групового раунду Ліги Чемпіонів ще двоє команд достроково вийшли в наступний етап змагань, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

У групі С каталонська "Барселона у гостьовій грі із шотландським "Селтіком" здобула перемогу 0:2 та вийшла в плей-офф в ранзі переможця групи С. Ліонель Мессі відкрив рахунок ударом з близької відстані, а після перерви капітан "Барселони" оформив дубль.

В іншому протистоянні квартету "Борусія" Менхенладбах зіграла в нічию з "Манчестер Сіті". Раффаель вивів господарів вперед, але незадовго до перерви Давид Сільва зрівняв рахунок – 1:1.

Другий тайм через вилучення Ларса Штіндля і Фернандіньо суперники закінчували вдесятьох.

Таким чином "Манчестер Сіті" вийшов в плей-офф з другого місця в групі С, "Борусія" фінішувала третьою і потрапить в Лігу Європи.

"Ростов" - "Баварія" 3:2.

Нагадаємо, київське “Динамо” не зуміло обіграти “Наполі” в 5-му турі Ліги чемпіонів, достроково втративши шанси на продовження боротьби в єврокубках навесні.