barselona-minimalno-zdolala-valensiyu-u-tsentralnomu-poyedinku-turu-primeri

"Барселона" мінімально здолала "Валенсію" у центральному поєдинку туру Прімери

• 9584 переглядiв

КИЇВ. 14 квітня. УНН. У центральній баталії 32-го туру іспанської Прімери каталонська “Барселона” приймала “Валенсію” на “Камп Ноу”, інформує УНН.

Прихований пас Серхіо Роберто за спини оборонців призвів до голу у виконанні Луїса Суареса на 15 хвилині. Нападник “кажанів” Родріго був близьким до встановлення паритету, однак його удар закінчився потраплянням м’яча у поперечину.
У дебюті другого тайму центр бек Умтіті виграв боротьбу з опонентом та головою відправив м’яч у сітку воріт після навісу з кутового Коутіньо. Наприкінці протистояння гол з пенальті Парехо зменшив відставання — 2:1.

Зазначимо, що для “синьо-гранатових” дана звитяга стала 25-ю у сезоні. У команди Вальверде 82 очки і перевага над “Атлетіко” в 14 балів.

Додамо, “Валенсія” з 65 пунктами втримує 3-й рядок, але всього одним балом поступається “Реал”.