barselona-pered-groyu-z-dinamo-zaznala-fiasko-vid-fk-atletiko-ta-vtratila-pike

“Барселона” перед грою з “Динамо” зазнала фіаско від ФК “Атлетіко” та втратила Піке

• 16462 переглядiв

КИЇВ. 22 листопада. УНН. На стадіоні “Ванда Метрополітана” відбувся поєдинок 10-го туру за участі господарів поля мадридського “Атлетіко” та каталонської “Барселоні”, передає УНН.

В компенсований до першої половини час воротарь Тер Штеген пішов майже до центру поля аби перехопити м’яч у суперника, але Янік Карраско обіграв голкіпера та запустив м’яч у сітку воріт з дальньої відстані. Цей гол став вирішальним у зустрічі — 1:0.

Головною подією другого тайму стала травма захисника каталонців Жерара Піке. Іспанець тільки за допомогою лікарів покинув поле на 62-й хвилині.

Примітно, “Барселона” залишилася із 11 очками і замикає тільки десятку найкращих команд Прімери. “Атлетіко” з 20 очками вийшло із “Реал Сосьєдад” в лідери.

Додамо, 24 листопада “Динамо” прийматиме “Барселону” у грі Ліги чемпіонів.