barselona-postupilasya-u-pershiy-gri-1-8-finalu-kubku-ispaniyi

"Барселона" поступилася у першій грі 1/8 фіналу Кубку Іспанії

• 9403 переглядiв

КИЇВ. 11 січня. УНН. Гостьовим матчем проти "Леванте" футболісти "Барселони" провели першу гру 1/8 фіналу Кубку Іспанії з футболу, повідомляє кореспондент УНН.

Каталонці прибігли до значної ротації – на полі не були присутні гравці основної обойми за що клуб і поплатився. Впродовж перших 20 хвилин "Леванте" зумів двічі засмутити підопічних Вальверде. Спочатку одного у штрафному залишили захисника Кабако (забив ударом головою), а далі перехоплення на чужій половині призвело до удару під стійку від Майорала – 2:0.

Тільки за 5 хвилин до кінця основного часу Коутіньо з пенальті скоротив відставання – 2:1.

Зазначимо, що матч у відповідь 1/8 фіналу Кубка Іспанії "Барселона" – "Леванте" проходитиме 17 січня.

Довідка УНН: "синьо-гранатові" є діючими власниками трофея. У минулому голу в фіналі турніру вони розгромили "Севілью" з рахунком 5:0.