barselona-rozgromila-pszh-i-probilasya-do-1-4-finalu-ligi-chempioniv

"Барселона" розгромила "ПСЖ" і пробилася до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

• 25154 переглядiв

КИЇВ. 8 березня. УНН. Іспанська “Барселона” на “Камп Ноу” завдала поразки французькому “Парі Сен-Жермен” в другому протистоянні команд 1/8 фіналу Ліги чемпіонів та вирвала путівку в наступний етап змагань, передає кореспондент УНН.

“Барселона” володіла величезною перевагою, затиснула “ПСЖ” в справжні лещата, провела багато добротних атак і створила кілька моментів. “Синьо-гранатовим” вдалося забити в перші 45 хвилин двічі і обидва голи вийшли курйозними. На старті гри відзначився Луїс Суарес після непорозуміння голкіпера Кевіна Траппа і захисників парижан. Перед перервою м’яч потрапив у ворота гостей від лівого оборонця парижан Лейвіна Курзави.

На початку другого тайму каталонці максимально близько наблизилися до мети відіграти чотири голи після програного першого поєдинку у Парижі (0:4). Меньє збив у власній карній зоні Неймара — пенальті реалізував Ліонель Мессі — 3:0.

Втрата концентрації могла коштувати “Барселоні” місця в чвертьфіналі. Після подачі зі штрафного з глибини Ракітіч недопрацював з Курзавою, який скинув м’яч на неприкритого Кавані. Потужний удар першим дотиком уругвайця досяг цілі — 3:1.

Наприкінці баталії гравці каталонського колективу продемонстрували характер, забивши тричі. Спочатку Неймар майстерно виконав штрафний, згодом бразилець оформив дубль після удару з пенальті. Шостий м’яч у сітку воріт французів відправив Серхі Роберто в компенсований арбітром час.

Таким чином перемога 6:1 і з загальним 2-матчевим результатом 6:5 до чвертьфіналу ЛЧ відправилася “Барселона”.

Примітно, що у “ПСЖ” перервалась 16-матчева переможна серія в різних турнірах.

Додамо також, “Барселоні” вдалося стати першою командою в історії єврокубків, котра зуміла відігратися після поразки в першій зустрічі з різницею в чотири м’ячі.