barselona-u-menshosti-vpershe-vtratila-ochki-u-gri-primeri

"Барселона" у меншості вперше втратила очки у грі Прімери

• 8406 переглядiв

КИЇВ. 24 вересня. УНН. Каталонська “Барселона” не зуміла порадувати уболівальників перемогою у зустрічі 5-го туру іспанської Прімери проти ФК “Жирона”, передає кореспондент УНН.

Першими забили фаворити зустрічі. Артуро Відаль розібрався з опонентами на куту штрафної та відпасував в район 11-метрової, звідки одним дотиком м’яч у сітку переправив Мессі. На 35 хвилині каталонців спіткало розчарування через вилучення захисника Ленгле. Цим скористався форвард Стуані наприкінці половини гри — 1:1.

Все той же Стуані вивів вперед “Жирону” на 51 хвилині, спрацювавши на добиванні знаходячись на доволі дальній відстані. Трохи пізніше Жерар Піке головою перевів м’яч у сітку, але на більше гранд світового футболу не вистачило — 2:2.

Примітно, що навіть граючи більшість матчу вдесятьох, “блаугранос” мали значну перевагу у володінні м’ячем (67:33 відсотки) та за ударами (22:7).

Окрім того додамо, “Барселон” втратила вперше очки в чемпіонаті та з 13 балами дозволили наздогнати себе “Реалу”. “Жирона” з 8 очками замикає топ-6.