basketbol-38-ochok-naturalizovanogo-ukrayintsya-prinesli-budivelniku-peremogu-nad-khimikom

Баскетбол: 38 очок натуралізованого українця принесли “Будівельнику” перемогу над “Хіміком”

• 14328 переглядiв

КИЇВ. 28 лютого. УНН. “Хімік” програв вдома київському “Будівельнику” в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги, інформує УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Деталі

Ривок у 16:0 на користь южненців визначив у підсумку переможця стартової чверті. Кияни лише під кінець другої 10-хвилинки стабілізували гру. На велику перерву вони пішли з відставанням у 11 очок.

Окрасою заключної частини матчу стала снайперська перестрілка Марченка та натуралізованого українського захисника Стівена Бурта. Останній черговим дальнім влучанням таки зрівняв рахунок за 3:40 хвилини до кінця ігрового часу — 77:77.

У підсумку вибух активності Бурта на останніх хвилинах став вирішальним у матчі. Кияни довели перевагу до 11 очок, та виграли матч, у якому більшу частину часу були вимушені наздоганяти суперника — 81:70.

Герой матчу

Бурт став найрезультативнішим у матчі — 38 очок (9/13 триочкових) та 7 передач, рейтинг ефективності склав 37 балів.

Доповнення

“Хімік” зазнав третього фіаско поспіль — 13 перемог при 10 поразках — 6 місце. “Будівельник” виграв 12-й раз — 7-ме місце.