basketbol-chinniy-chempion-ukrayini-peremig-na-starti-zhinochogo-yevrokubku-1

Баскетбол: чинний чемпіон України переміг на старті жіночого Єврокубку

• 15549 переглядiв

КИЇВ. 15 жовтня. УНН. Чинний чемпіон України з баскетболу серед жінок “Прометей” впевнено стартував у Єврокубку, інформує УНН з посиланням на сайт ФБУ.

Вдома у стартовому поєдинку групового етапу команда Вікторії Большакової перемогла румунську “Сепсі” — 86:64.

Українки зі старту продемонстрували серйозність намірів, захопивши лідерство — 13:1. Під кінець стартової чверті суперниці оговталися та скоротили відставання — 15:19.

Однак гості так і не змогли нейтралізувати головну зірку української команди — Аріель Аткінс. Тож, “Прометей” і надалі домінував на майданчику, лише збільшуючи перевагу.

У підсумку господарі виграли всі чверті та матч загалом. Найрезультативнішими в складі Прометея стали Аткінс (26 очок), Дубровіна (16), Бабич (14).

Наступний матч Єврокубку “Прометей” зіграє 20 жовтня на виїзді проти угорського “Дьєра”.