basketbol-chinniy-chempion-ukrayini-perervav-seriyu-porazok-v-superlizi

Баскетбол: чинний чемпіон України перервав серію поразок в Суперлізі

• 12039 переглядiв

КИЇВ. 16 січня. УНН. В Українській Суперлізі відбувся поєдинок за участі одного з лідерів турніру "Дніпра" проти аутсайдера – БК "Харківські Соколи", передає кореспондент УНН.

Перша чверть відбулася під акомпанемент захисника гостей Максима Закурдаєва – влучив чотири триочкових, що дозволило його команді заробити впевнену перевагу. Проте на старті другої чверті харків'яни відповіли своїм ривком та вирвалися у лідери – 30:25. Далі дніпряни повернули собі перевагу у рахунку після половини (48:42), а після великої перерви "Дніпро" вийшли вперед на 20-очкову різницю.

Однак наприкінці матчу господарі максимально наблизилися до фаворита баталії, але не зуміли вирвати звитягу – 86:91.

Найефективнішим у складі переможців став В'ячеслав Бобров, який набрав 17 очок, 7 підбирань та 7 передач. Загалом найкращим за набраними очками став Деджуан Граф у господарів – 22 очка.

Додамо, "Дніпро" перервав серію з 2-х поразок поспіль і займає третій рядок чемпіонату (11-3).