basketbol-mikhaylyuk-dopomig-toronto-zdobuti-odinadtsyatu-peremogu-v-nba

Баскетбол: Михайлюк допоміг “Торонто” здобути одинадцяту перемогу в НБА

• 13997 переглядiв

КИЇВ. 7 грудня. УНН. Захисник збірної України та “Торонто Репторс” Святослав Михайлюк допоміг своєму клуб обіграти “Вашингтон” (102:90) в матчі регулярного чемпіонату НБА, передає кореспондент УНН.

Михайлюк з’явився на паркеті на останній хвилині першої чверті. У другому проміжку він зумів заробити на собі порушення правил і двічі був точним з лінії штрафних.

Загалом уродженець Черкас за 15 хвилин і 50 секунд на паркеті набрав 5 очок (0/1 двоочкові, 1/2 триочкові), зробив 4 підбирання та віддав 1 передачу.

Михайлюк у сезоні провів 24 матчі, у середньому набирає 7,1 очок, здійснює 2,6 підбирання. Реалізація триочкових — 33,3 відсотки.

“Торонто” здобув свою 11 перемогу в 24 матчах регулярного чемпіонату та продовжує йти 12 у турнірній таблиці Східної конференції.