basketbol-prometey-zaznav-pershoyi-porazki-u-sezoni-zhinochoyi-superligi-ukrayini

Баскетбол: “Прометей” зазнав першої поразки у сезоні жіночої Суперліги України

• 16449 переглядiв

КИЇВ. 28 листопада. УНН. Резонансна подія сталася в Києві, де в матчі регулярного чемпіонату України з баскетболу серед команд жіночої Суперліги зустрічалися “Київ-Баскет” та “Прометей” — фіналіст та чинний чемпіон останнього сезону. Про це інформує УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

За рівної боротьби в першій половині гості все ж до кінця другої чверті вирвалися вперед на 5 очок, хоча на сирену про закінчення ігрового часу втримали лише один бал переваги.

З початком третьої чверті господарі посилили тиск і впевнено пішли вперед. На початку заключної 10-хвилинки перевага киянок сягала 17-ти очок. Втім чемпіонки до останнього билися за результат. Однак цього разу “Київ-Баскет” не дозволив позбавити себе перемоги — 99:88. Плюс 15 на користь господарів, які завдали першої поразки в сезоні “Прометею” та перервали його 45-матчеву переможну серію з урахуванням попереднього сезону.

Найрезультативнішими в переможців стали Ієшия Смолл (24 очка) та Тайлер Дір (21 очко, 12 передач). У гостей Джойнер Холмс набрала 27 очок, Аріель Аткінс — 21.

Таким чином у “Прометея” 12 перемог в 13-ти матчах, а у “Київ-Баскета” 11 виграшів при 2-х поразках.