basketbol-zhinocha-zbirna-ukrayini-rozgromila-frantsuzhenok-u-vidbori-na-yevrobasket-2023

Баскетбол: жіноча збірна України розгромила француженок у відборі на Євробаскет-2023

• 24910 переглядiв

КИЇВ. 12 листопада. УНН. Жіноча збірна України із баскетболу з сенсаційної перемоги над титулованою Францією стартувала у відборі на жіночий Євробаскет-2023. Про це інформує УНН з посиланням на прес-службу ФБУ.

Україна впевнено почала матч, регулярно влучаючи з дальньої дистанції, розігруючи в атаці комбінації до вільних кидків, натомість у захисті граючи щільно, з підстраховкою, агресивно на підбираннях.

Це дозволило виграти першу чверть 31:23, а на велику перерву піти за переваги 17 очок — 54:37. При цьому у першій половині гри у України було 62,5 відсотки влучань з-за дуги (10/16), тоді як у Франції лише 41,7 відсотки (5/12). Перевага за підбираннями була не така суттєва — 21:18, а по втратам була взагалі рівність 6:6.

Третю чверть українки почали з ривка 7:0 і по ходу десятихвилинки перевага збірної досягала 25 очок, але до перерви гравчині Франції скоротили своє відставання до 16 очок.

Команда до кінця грала з максимальною віддачою та дисципліною, тому не дала шансів Франції повернути інтригу у зустріч. А впевнені відрізки гостей українська команда “гасила” своїми дальніми влучаннями, яких у підсумку вийшло 15 з 32, тоді як у Франції лише 5 з 22.

Підсумковий рахунок — 90:71 на користь збірної України. “Синьо-жовта” збірна розгромила одну з найсильніших збірних Європи та світу.