basketbolist-i-zaytsev-debyutuvav-u-chempionati-ispaniyi

Баскетболіст І.Зайцев дебютував у чемпіонаті Іспанії

• 7972 переглядiв

КИЇВ. 19 грудня. УНН. Український "бігмен" Ігор Зайцев провів дебютний матч в іспанському баскетбольному чемпіонаті у складі БК "Манреса", повідомляє УНН з посиланням на сайт Федерації баскетболу України.

"Манреса" на домашньому паркеті поступилася "Гран Канарії" (70:102), а сам українець, отримавши в першому матчі 18 хвилин ігрового часу, відзначився 4 очками (1/1 двоочкових, 0/3 триочкових, 2/4 штрафних ), 2 підбираннями та 1 передачею при 4 фолах.

Щодо інших представників збірної України в чемпіонаті Іспанії, то "Обрадойро" центрового Артема Пустового з розгромним рахунком програв у Мадриді місцевому "Реалу" (106:59). "Бігмен" збірної України за 21 хвилину на паркеті відзначився 8 очками (4/7 двоочкових), 3 підбираннями (1 у нападі) і 1 передачею при 1 фолі.

Натомість інший український центровий В'ячеслав Кравцов відіграв лише 14 хвилин в домашньому матчі проти "Тенеріфе", який його "Валенсія" виграла з рахунком 74:58. Наш співвітчизник за відведений ігровий час відзначився 4 очками (2/3 двоочкових, 0/1 штрафних) та 8 підбираннями (1 в нападі) при 3 фолах.

Нагадаємо, що "Манреса" після 12 матчів посідає останнє 17 місце, маючи в активі лише 1 перемогу в чемпіонаті Іспанії. Команда В.Кравцова займає 2 місце при 9 перемогах, а клуб А.Пустового розмістився на 14 місці в Лізі АСВ, маючи в активі 4 перемоги.