basketbolist-mikhaylyuk-povtoriv-rekord-rezultativnosti-v-karyeri-nba

Баскетболіст Михайлюк повторив рекорд результативності в кар'єрі НБА

• 8511 переглядiв

КИЇВ. 1 січня. УНН. У регулярному чемпіонаті НБА відбулася зустріч "Юти Джаз", яка на власному паркеті приймали "Детройт Пістонс" українця Святослава Михайлюка, передає кореспондент УНН.

У першій чверті Михайлюк, який вийшов у старті, лише одного разу атакував кільце суперників із дальньої відстані і був точним. Другий вихід на паркет українця ознаменувався ще одним точним 3-очковим.

Після великої перерви наш земляк кілька разів відзначився влучаннями з проходу, а також поцілив дальній кидок з-за метр до 3-очкової лінії. Проте його команда зазнала чергової поразки – 81:104.

Зауважимо, що за 31:31 хвилини уродженець Черкас повторив власний рекорд кар'єри НБА за результативністю – 15 очок (3/6 двоочкові, 3/7 триочкові) при 3 підбираннях і 1 передачі.

Нагадаємо, що вперше 15 очок Михайлюк забив у грі проти "Рокетс".