basketbolisti-toronto-perervali-vigrashnu-seriyu-leykers-v-nba

Баскетболісти "Торонто" перервали виграшну серію "Лейкерс" в НБА

• 9942 переглядiв

КИЇВ. 29 січня. УНН. У зустрічі регулярного чемпіонату НБА єдиний представник Канади в Асоціації "Торонто Репторс" на власному паркеті святкував звитягу над "Лос-Анджелес Лейкерс", передає кореспондент УНН.

На першу перерву команди пішли за 7-очкової переваги канадців 28:21. В наступних двох 12-хвилинках перевага "Репторс" збільшилася до + 14. У підсумку 123:111 на користь "Торонто".

У переможців відразу семеро гравців набрали більше 10 очок – Ванвлеет 25, Дерозан 19, Лаурі 14, по 13 у Валанчунаса і Майлса, 11 у Ібаки і 10 в активі Врайта. У супротивників виділимо по 17 набраних пунктів у Рендла та Кларксона.

Таким чином, "Торонто" перервав виграшну серію клубу з Лос-Анджелесу, яка сягала 4 матчів.

Зазначимо, що в активі "Лейкерс" 19 перемог при 30 поразках – 11 місце на Заході, а "Торонто" з 33 звитягами в 48 баталіях на 2-му місці Східної конференції.

Додамо також, в іншому протистоянні "Фінікс Санс" українця Олексія Леня поступився "Х'юстон Рокетс" 102:113. Український центровий в чергове пропускав зустріч через травмований гомілкостоп.

Як повідомляв УНН, дев'ять очок Леня не врятували "Фінікс" від поразки у грі з "Мілуокі".