basketbolistki-zbirnoyi-ukrayini-zdobuli-pershu-peremogu-na-molodizhnomu-chye

Баскетболістки збірної України здобули першу перемогу на молодіжному ЧЄ

• 8506 переглядiв

КИЇВ. 8 липня. УНН. Жіноча молодіжна збірна України U-20 перемогла команду Греції в другому матчі групового етапу чемпіонату Європи в Дивізіоні В. Про це інформує Федерація баскетболу України, передає УНН.

Українки впевнено почали зустріч. Першу результативну атаку завершили Карп з Цюбик. Вони залишалися найактивнішими в складі команди, задаючи темп гри. Захопивши ігрову перевагу наші дівчата поступово пішли в відрив. Стартову 10-хвилинку в підсумку українки виграли в 13 очок.

З початком другої чверті наша команда продовжила домінувати. Втім суперницям поступово вдалося загальмувати відрив українок. На велику перерву загальна різниця збільшилася лише на 2 бали.

З поновленням гри суперниці спробували перехопити ініціативу. На певний час їм це вдалося. По ходу чверті грецькі баскетболісти відігравалися на 10 очок. Однак під кінець третьої 10-хвилинки лідери нашої збірної практично нівелювали запас суперниць. Греція в підсумку відіграла лише один бал.

Заключну чверть Україна почала ефектним триочковим Мітіної. Загалом же останню 10-хвилинку поєдинку Україна почала з ривка 7:0. Грецька команда не припиняла спроби відігратися, та попри втому українки впевнено довели зустріч до перемоги — 71:54.

У підсумку найрезультативнішими в збірній України стали Цюбик (30 очок, 6 підбирань, 5 передач) та Карп (15 очок, 11 підбирань, 6 передач).

Варто зазначити, що це перша перемога наших дівчат на чемпіонаті Європи в румунській Ораді. Напередодні українки поступилися в овертаймі Литві. Завтра наша команда проведе третій матч групового етапу — о 19:30 проти господарів.