bavariya-rozgromila-latsio-u-pershiy-gri-1-16-finalu-ligi-chempioniv

"Баварія" розгромила "Лаціо" у першій грі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

• 13178 переглядiв

КИЇВ. 24 лютого. УНН. Італійське "Лаціо" на стадіоні "Олімпіко" в Римі прийняв німецьку "Баварію" у зустрічі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, повідомляє кореспондент УНН.

Обрізка новачка “орлів” Маттео Муссакіо призвела до голу Левандовскі у порожню сітку воріт Рейни (9 хв). В середині тайму Мусіала отримав м’яч у чужій карній зоні, обробив його і поцілив під дальню стійку воріт володінь Рейни (2:0). Під завісу тайму Сане зробив рахунок непристойним — 3:0.

На старті другої половини команди обмінялися голами (Корреа забив за “Лаціо”, також автоголу припустився захисник італійців Ачербі) — 1:4.

Примітно, що чинний переможець Ліги чемпіонів не програє в турнірі майже два роки. Після поразки від “Ліверпуля” в матчі-відповіді 1/8 фіналу ЛЧ-2018/19 мюнхенці відсвяткували 17 перемог при єдиній нічиї.

Матч у відповідь пройде 17-го березня на території Німеччини.