bavariya-zabila-visim-goliv-ta-zdobula-nischivnu-zvityagu-na-starti-bundesligi

"Баварія" забила вісім голів та здобула нищівну звитягу на старті Бундесліги

• 12682 переглядiв

КИЇВ. 19 вересня. УНН. Мюнхенська “Баварія” на “Альянц Арені” не залишив шансів “Шальке”, здобувши перемогу з рахунком 8:0 у першому турі Бундесліги, передає УНН з посиланням на сайт клубу.

З найперших хвилин “баварці” відразу захопили контроль над грою. Серж Гнабрі (4 хв) забезпечив швидкий гол, на 19-й хвилині Леон Горецький подвоїв рахунок. Після закінчення півгодини гри Роберт Левандовскі з точки забив третій м’яч. У другому таймі команда Ханса Фліка не зменшувала оберти. Ще двічі відзначився Гнабрі (47/59), по голу забили Томас Мюллер (69), Лерой Сане (71) і Джамал Мусіала (81).

Новачок Лерой Сане відсвяткував свій дебют в складі “Баварії”, а капітан Мануель Нойер провів 250-й матч в Бундеслізі в футболці “Баварії”.

Додамо, у другому турі “Баварія” гостюватиме у “Хоффенхайма”.