bavariya-zaznala-domashnoyi-rozgromnoyi-porazki-v-bundeslizi

"Баварія" зазнала домашньої розгромної поразки в Бундеслізі

• 9530 переглядiв

КИЇВ. 7 жовтня. УНН. “Баварія” зазнала першої домашньої поразки в сезоні. В останньому поєдинку перед початком перерви на матчі збірних німецький мюнхенці в центральній грі туру програли “Борусії” Менхенгладбах, інформує УНН з посиланням на сайт “Баварії”.

“Баварці” ударно почали зустріч на очах у 75 000 уболівальників на повністю заповненій “Альянц Арені”, і вже на 4-й хвилині відправили м’яч у ворота Гладбаха. Томас Мюллер після передачі Ар’єна Роббена результативно пробив головою, але відеоасистент в результаті зафіксував офсайд.

В цілому по перших хвилинах мюнхенці виглядали кращою командою, але несподівано саме гості відкрили рахунок. На 10-й хвилині Йонас Хофманн зіграв на Плеа, який на межі штрафного ударом з 16 метрів відправив м’яч у кут воріт. Мюнхенці спробували повернутися в гру, але через кілька хвилин отримали другий м’яч у свої ворота: Хофманн відібрав м’яч у Тьяго і зіграв на Штіндля, який пішов від Хуммельса і ударом з лівої відправив м’яч у сітку.

На другий тайм Ніко Ковач випустив команду в зміненому складі: Рібері замінив Роббена, а замість Мюллера вийшов Гнабрі. З появою сьомого номера гра “Баварії” в атаці помітно ожила, але зламати щільну оборону суперника і раніше було вкрай складно. На 68-й хвилині “баварцям” все ж вдалося відправити м’яч у ворота непоступливого суперника, але суддя відмінив гол Левандовскі через офсайд.

У кінцівці зустрічі “баварці” намагалися врятувати матч, проте в завершальній фазі не вистачало точності. Незадовго до фінального свистка вийшов на заміну Патрік Херманн зробив рахунок 3:0.

“Ми добре увійшли у гру, а потім сталося те ж, що траплялося в матчах з „Аугсбургом“ і „Гертою“: ми допустили індивідуальні помилки, які на такому високому рівні караються. Також ми не змогли скористатися своїми моментами. Голи, пропущені в першому таймі, позбавили нас впевненості. Футболісти Гладбаха дуже щільно закривали центр і накривали нас на флангах, так що нам було складно прорватися. Нам залишається лише змиритися з цією дуже прикрою поразкою”, — сказав тренер “Баварії” Ніко Ковач.

Примітно, “Баварці” в останніх трьох турах Бундесліги набрали лише один бал і загалом з 13 посідають 5 місце. “Борусія” М з 14 очками 2-га.