bavariya-zdobula-vigrash-u-tsentralniy-gri-turu-bundesligi

"Баварія" здобула виграш у центральній грі туру Бундесліги

• 12702 переглядiв

КИЇВ. 6 червня. УНН. У центральному протистоянні 30 туру німецької Бундесліги в гості до леверкузенського "Байєра" завітали футболісти "Баварії", передає кореспондент УНН.

У дебюті зустрічі оборонці мюнхенців помилилися зі створенням штучного офсайду і пропустили м'яч від аргентинського форварда Аларіо. Надалі на полі домінували гравці "Баварії", які відвантажили у протилежну рамку чотири м'ячі.

До перерви Кінгслі Коман на швидкості скористався передачею партнера та реалізував вихід проти голкіпера, а Горетцка вивів вперед колектив завдяки удару в нижній кут. Також м'яч за комірець стражу воріт "фармацевтів" закинув Серж Гнабрі.

На 66 хвилині поляк Левандовскі зробив рахунок 1:4, але Вірцу вдалося ліквідувати відставання на один м'яч – 2:4.

Додамо, "Баварія" із 70 очками впевнено лідирує у таблиці." Байєр" п'ятий (56).