bayyer-viyshov-peremozhtsem-iz-tsentralnogo-matchu-turu-bundesligi

"Байєр" вийшов переможцем із центрального матчу туру Бундесліги

• 9914 переглядiв

КИЇВ. 24 травня. УНН. У центральному протистоянні 27 туру німецької Бундесліги в гості до "Боруссії" із Менхенгладбаха завітав ФК "Байєр", передає кореспондент УНН.

“Фармацевтам” вдався швидкий гол на старті баталії. Обрізка гравців “Боруссії” в середині поля призвів до контрвипаду “Байєра”, який завершив голом молода зірка клубу Кей Хаверц — 0:1. За 5 хвилин до перерви небезпечна нагода виникла біля воріт “Байєра” — голкіпер відбив м’яч перед собою, але у боротьбі із суперником зумів зберегти колектив від пропущеного м’яча.

У кінцівці тайму гості втратили гольові нагоди. Хаверц з близької відстані пробив у поперечину воріт, м’яч відлетів до Демірбея, але той з двох метрів примудрився влучити у ногу польового футболіста менхенгладбахців.

На початку другої 45-хвилинки ударом зльоту рахунок зрівняв півзахисник Тюрам. Шість хвилин знадобилося гостям аби повернути перевагу на табло. Хаверц оформив дубль ударом з пенальті. Примітно, що кіпер Соммер дотягнувся до м’яч, але перевести ігровий снаряд поза межі рамки воріт, йому не вистачило.

Питання стосовно переможця були зняті на 81 хвилині, коли Свен Бендер точним ударом головою під стійку встановив фінальний результат — 3:1.

Додамо, “Байєр” обігнав в таблиці “Боруссію” М — 53 очки проти 52 і 3 та 4 місця відповідно.