bez-mourinyu-manchester-yunayted-zdobuv-tretyu-pospil-peremogu-v-apl

Без Моурінью: "Манчестер Юнайтед" здобув третю поспіль перемогу в АПЛ

• 10045 переглядiв

КИЇВ. 31 грудня. УНН. Англійський "Манчестер Юнайтед" продовжив переможну ходу в рамках Прем'єр-ліги, передає кореспондент УНН.

Вже на 5 хвилині уболівальник на "Олд Траффорд" побачили шедевральне обігравання Маркуса Решфорда на правому фланзі двох оборонців ФК "Борнмут" та його результативний пас, який замкнув Поль Погба, лише підставивши ногу. Також у першій половині француз встиг оформити дубль.

Під завісу тайму команди обміняли взяттями воріт: за "червоних дияволів" забив Решфорд, а за гостей ім'я до числа авторів голів записав Аке.

Крапку у грі поставив Лукаку, який забив гол після двох хвилин перебування на полі – 4:1.

Додамо також, після звільнення Жозе Моурінью "Манчестер Юнайтед" очолив норвежець Сульшер з яким команда має виключно виграші (3) – 6 місце і 35 набраних пунктів.