biatlon-cholovicha-zbirna-ukrayini-finishuvala-v-top-5-estafeti-etapu-kubku-svitu

Біатлон: чоловіча збірна України фінішувала в топ-5 естафети етапу Кубку світу

• 19799 переглядiв

КИЇВ. 5 грудня. УНН. Чоловіча збірна України виступила в рамках естафети другого етапу Кубку світу з біатлону, що проходить в шведському Естерсунді, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію біатлону України.

Що відомо

Збірна України, яка була представлена Артемом Примою, Дмитром Підручним, Богданом Цимбалом та Антоном Дудченком, посіла 5-е місце.

Українська команда пробігла одне коло штрафу при шести додаткових пострілах. Українці програли хвилину та 7,5 с.
Переможцем стали господарі турніру норвежці, їм на 11,2 с поступилися французи, третіми стали росіяни.

Другий етап Кубка світу в Остерсунді завершиться сьогодні естафетою у жінок та гонкою переслідування у чоловіків.