biatlon-dzhima-uviyshla-do-top-10-mizhnarodnikh-peregoniv

Біатлон: Джима увійшла до топ-10 міжнародних перегонів

• 21389 переглядiв

КИЇВ. 13 листопада. УНН. У норвезькому Шушені пройшов передсезонний турнір, у якому брала участь жіноча українська збірна з біатлону, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію біатлону України.

Юлія Джима у першому старті знову продемонструвала, що роль лідера команди може бути посильною для неї і цього сезону. Навіть пробігши коло штрафу за промах на стійці, вона стала найкращою з українок, фінішувавши на восьмій позиції у гонці.

Менш ніж на 20 секунд відстала від Джими Анастасія Меркушина, яка повернулася до загальної групи підготовки перед цим сезоном. Можливо, вона стріляла трохи повільніше, ніж зазвичай, зате точно, а на дистанції виглядала цілком конкурентоспроможною, показавши загальний 10-й результат.

Відзначимо, що Віта Семеренко стала 13-ю, за нею фінішувала Ірина Петренко, а Катерина Бех і Олена Білосюк стали 22-ю і 23-ю відповідно.

Француженка Жюль Сімон стала тріумфаторкою перегонів.