biatlonist-prima-potrapiv-do-top-6-peregoniv-chempionatu-yevropi-v-polschi

Біатлоніст Прима потрапив до топ-6 перегонів чемпіонату Європи в Польщі

• 17710 переглядiв

КИЇВ. 28 січня. УНН. Українець Артем Прима увійшов до топ-10 індивідуальної гонки чемпіонату Європи з біатлону, який проходить у польському Душники-Здруй, інформує УНН з посиланням на ФБУ.

Прима не закрив три мішені на перших двох вогневих рубежах і став шостим. Богдан Цимбал зумів завоювати 18-те місце також із трьома хибами при стрільбі. Руслан Ткаленко виявився 21-м (2 незакриті мішені).

Переможцем же першої чоловічої гонки став Андрій Расторгуєв із Латвії. Одна хвилина штрафу на першому ж рубежі не завадила латвійському біатлоністу майже півтори хвилини "привезти" на фініші найближчому супернику - норвежцю Ерлену Бьонтегору. Третім фінішував ще один норвежець - Ендре Стрьомсхейм.

Для Расторгуєва це вже третє "золото" чемпіонатів Європи - раніше він перемагав в 2014-му в Нове-Мєсто і в 2018-му в Ріднау-валь-Ріданна.

28-го січня на Відкритому чемпіонаті Європи день відпочинку, після чого 29-го числа спортсмени змагатимуться в спринтах.