biatlonistka-semerenko-potrapila-u-top-20-debyutnoyi-gonki-novogo-sezonu-kubku-svitu

Біатлоністка Семеренко потрапила у топ-20 дебютної гонки нового сезону Кубку світу

• 15064 переглядiв

КИЕВ. 28 ноября. УНН. Жіноча індивідуальна гонка в шведському Остерсунді відкрила програму чотиримісячного марафону Кубка світу 2021/22 років, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію біатлону України.

Найкращою з українок стала Валентина Семеренко, яка з одним промахом при стрільбі зайняла 17-й рядок. Наша Юлія Джима обійняла місце в заліковій зоні — 30-та з 3-ма хибними пострілами.

Перемогу святкувала чешка Маркета Давідома, за нею фінішували австрійка Ліза Хаузер і Деніз Херрманн з Німеччини.

Варто відзначити, що у чоловій індивідуальній гонці Антон Дудченко заробив 24-й рядок (3), а Дмитро Підручний 28-й (3).

Сьогодні в Остерсунді відбудуться два спринти на Кубку світу.