biatlonistka-yu-dzhima-finishuvala-odinadtsyatoyu-u-gontsi-peresliduvannya-na-kubku-svitu-u-sloveniyi

Біатлоністка Ю.Джима фінішувала одинадцятою у гонці переслідування на Кубку світу у Словенії

• 7815 переглядiв

КИЇВ. 11 грудня. УНН. На другому етапі Кубка світу з біатлону, що проходить в Поклюці (Словенія), відбулася жіноча гонка переслідування, інформує УНН з посиланням на прес-службу Федерації біатлону України.

Найкращою на дистанції виявилася німкеня Лаура Дальмайєр (2 промахи) з часом 30:43,1 хвилини. “Срібло” в активі Кайси Макаряйнен з Фінляндії (2) +16, 8 секунд відставання, третій час продемонструвала чешка Єва Пускарчікова (1) +18,7 с.

Перший результат серед українок на боці Юлії Джими — 11 місце при 2 хибних пострілах +1:06,3 хв. Капітан збірної Олена Підгрушна попри бездоганну стрільбу стала 27-ю, +1:51,8 хв. Ще одна українка Юлія Журавок стала 44-ю.

Примітно, що у чоловічій гонці переслідування Артем Прима та Сергій Семенов посіли сусідні місця — 23 і 24 відповідно. Замкнув 30-ку найсильніших Дмитро Підручний.

Нагадаємо, що 11-го грудня етап в Поклюці завершиться двома класичними естафетами-серед жінок та чоловіків.