bk-boston-perervav-peremozhnu-seriyu-klubu-mikhaylyuka-v-nba

БК "Бостон" перервав переможну серію клубу Михайлюка в НБА

• 7500 переглядiв

КИЇВ. 16 лютого. УНН. У черговому поєдинку регулярного сезону НБА "Детройт Пістонс" Святослава Михайлюка відправився у гості до "Бостон Селтікс", передає кореспондент УНН.

На початку матчу завдяки в першу чергу вдалим діям Блейка Гріффіна гості з Детройту заволоділи ініціативою на паркеті – 24:13. Але на першу перерву між чвертями переваги практично не залишилось 29:28. В другій 12-хвилинці "Бостон" ще додав та пішов на велику перерву вже маючи перевагу 57:52.

Далі баскетболістам "Пістонс" не вдалося наблизитися до конкурента, натомість різниця у рахунку доходила майже до +30 на користь господарів паркету "Ті Ді Гарден" – 110:118.

Примітно, що українець Святослав Михайлюк не потрапив до заявки "Детройту" на дану гру.

Додамо, що у "Пістонс" закінчилася серія із 4 поспіль звитяг – 8 сходинка на Сході (26:30).