bk-budivelnik-obigrav-dnipro-u-matchi-ukrayinskoyi-superligi

БК “Будівельник” обіграв “Дніпро” у матчі української Суперліги

• 14821 переглядiв

КИЇВ. 12 листопада. УНН. Баскетболісти “Будівельника” перемогли вдома “Дніпро” в матчі регулярного чемпіонату української Суперліги (91:74), повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Суперліги.

На початку зустрічі триочкові влучання Клавелла та Стоктона позначили серйозність налаштування господарів на боротьбу.

Вони нівелювали спробу господарів уже зі старту захопити перевагу. Згодом кияни остаточно адаптувалися та виграли стартову 10-хвилинку в шість очок. У середині другої чверті гості спробували вирівняти гру, але це вдалося лише на якусь мить. Попри перевагу “Дніпра” під щитами, кияни значно влучніше били з дальньої відстані (10 проти 5) та виграли першу половину в 11 очок.

Уже традиційно лідером атак “Будівельника” був Джиан Клавелл, який до великої перерви уже був найрезультативнішим на майданчику з 14 очками. У гостей 12 очок за цей час набрав Санон.

Ігрова тенденція зберіглася і по перерві. Гості дещо влучніше били з середньої відстані та переважали на підбираннях, але господарі ще суттєвіше збільшили перевагу за дальніми кидками. Відтак спроби дніпрян врятувати гру наприкінці третьої та на початку заключної чвертей зазнали невдачі.

Найрезультативнішим на майданчику став Джиан Клавелл — 27 очок. У Майкла Стоктона 16 очок та 16 передач. Це рекорд сезону в Суперлізі за передачами за матч. У Дрю Гордона 15 очок та 10 підбирань.

“Будівельник” впевнено довів матч до перемоги, яка стала другою в сезоні проти “Дніпра”.