bk-kharkivski-sokoli-obigrav-kiyiv-basket-u-matchi-komand-z-top-chastini-superligi

БК "Харківські Соколи" обіграв "Київ-Баскет" у матчі команд з топ-частини Суперліги

• 13289 переглядiв

КИЇВ. 11 грудня. УНН. Інтригуючою битвою "Харківських Соколів" та "Київ-Баскету" завершився ігровий день баскетбольної чоловічої Суперліги України, повідомляє УНН з посиланням на сайт чемпіонату.

Деталі

Поки команди були свіжими, обидві почали матч доволі агресивно і результативно. "Харківські Соколи" одразу захопили лідерство завдяки своїй влучності (10 з 14 кидків у першій чверті виявились влучними) і подеколи відривались на 8-10 очок. У киян було не все так добре з влучністю, але ось дальні кидки "пішли", завдяки чому "Київ-Баскет" тримався на невеликій відстані і на велику перерву команди пішли за рахунку 42:39 на користь господарів. Це обіцяло цікаву другу половину.

І події на майданчику виправдали це очікування – майже всю третю чверть вже вели кияни, але більшу частину їх перевага була в 1 очко, а на останню перерву "Київ-Баскет" пішов, маючи перевагу +3 – 57:60.

Старт четвертої чверті видався невдалим для "Київ-Баскету", у якого м’яч перестав летіти в кошик, а у господарів навпаки, завдяки чому їм вдався ривок 16:1. Проте не пройшло і двох хвилин, як "Київ-Баскет" скоротив відставання до 73:71.

Але в цей момент кияни знову перестали влучати, а "Харківські Соколи" на куражі "полетіли" і завершили матч з рахунком 85:73.

Доповнення

"Соколи" виграли 12 матчів при 6 поразках і йдуть четвертими, а кияни зазнали п'ятої поразки при 12 виграшах – третя сходинка.