bk-khimik-virvav-peremogu-u-pershiy-gri-chvertfinalu-superligi

БК "Хімік" вирвав перемогу у першій грі чвертьфіналу Суперліги

• 8908 переглядiв

КИЇВ. 27 березня. УНН. У стартовому поєдинку другого дня плей-оф української Суперліги з баскетболу "Хімік" в Южному прийняв харківський "Політехнік", передає кореспондент УНН.

18 очок від Крістана Джонса допомогли господарям паркету піти на велику перерву маючи 5 очок переваги – 45:40. Трохи більше 2-х хвилин на початку третьої 10-хвилинки вистачило гостям аби зрівняти рахунок на табло – 49:49.

За рахунку 53:53 після проведеного тайм-ауту кращу кінцівку третьої чверті видали харків’яни і повели 59:66. Розв'язка матчу відбулася на заключних секундах. За рахунку 80:81 Деон Едвін заробив на собі порушення правил і був точним з лінії штрафних, натомість у харків'ян пробіжку за 5 секунд до сирени зробив Ті Джей Кромер – перемога "Хіміка" 83:81.

У господарів 25 очок заробив Джонс, 19 і 8 передач додав Едмін, 14 у Іллі Сидорова. За "Політехнік" 19 набрав Кромер, 16 Козлов, 15 Рочняк, по 12 у Грема та Завадського.

Додамо, що чвертьфінальні серії Суперліги тривають до двох перемог.