bk-vashington-virvav-peremogu-v-odnogo-iz-lideriv-nba-toronto

БК "Вашингтон" вирвав перемогу в одного із лідерів НБА "Торонто"

• 9718 переглядiв

КИЇВ. 3 листопада. УНН. Регулярний чемпіонат НБА продовжився рядом поєдинків в одному з яких зустрілись команди з топ-5 Східної конференції Асоціації — “Торонто Репторс” та “Вашингтон Візардс”, повідомляє УНН.

Баскетболісти “Репторс” на гостьовому паркеті змогли завершити на свою користь лише першу чверть — 34:27. Попри нічию в наступній 12-хвилинці (28:28), другу частину баталії “Візардс” схилили до свого активу.

При рахунку 115:112 на користь господарів, важкий форвард канадців Серж Ібака схибив з триочкової лінії. Другий шанс перевести гру в овейртайм мав Кайл Лоурі. За 3 секунди до кінця основного часу, при відставанні “Торонто” в два очки, захисник не влучив 1 з 2-х штрафних. У відповідь представник “Вашингтону” забив обидва штрафні — 122:119.

Відзначимо, що найбільшу частку до перемоги вклав Бредлі Біл — 27 очок, 6 передач, 6 підбирань, а в Отто Портера дабл-дабл 16 + 11 пд. У складі “Репторс” 29 пунктів в активі Лоурі, 22 у Дерозана.

Додамо також, “Репторс” з 34 перемогами в 50 баталіях втримують 2-й щабель Сходу. Натомість “Вашингтон” одержав 3-й поспіль виграш — 29 проти 22 поразок і 5-й рядок конференції.