brati-favorovi-prinesli-desni-peremogu-nad-karpatami

Брати Фаворови принесли "Десні" перемогу над "Карпатами"

• 9800 переглядiв

КИЇВ. 14 квітня. УНН. У Чернігові за присутності 2 861 уболівальника відбувся поєдинок у групі 24-го туру другої шістки УПЛ “Десна” — “Карпати”, передає кореспондент УНН.

Гол у дебюті зустрічі дозволив “Десні” захопити лідерство у рахунку. Артем Фаворов увійшов з м’ячем до правої частини штрафної і після паузи передачею знайшов Картушова, який в один дотик переправив м’яч у сітку. Проте на 19 хвилині лідер львівського колективу Мар’ян Швед наважився на обвідний удар з лівої здалеку і м’яч дійшов до цілі — 1:1.

Переможний гол відбувся на 72 хвилині. Після кількох нереалізованих моментів від “Карпат”, відзначилася “Десна”. Богданова завалили у штрафному газоні — Денис Фаворов реалізував 11-метровий удар (2:1).

Зазначимо, що “Десна” наразі є головним претендентом на завоювання Кубку Престижу УПЛ — 34 очки. “Карпати” мають 24 пункти — 9 сходинка.